RNDr. Ladislav Šnevajs
náměstek primátora statutárního města Olomouce
Najdete mně také na sociální síti FACEBOOK
KDU-ČSL Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Veletrh sociálních služeb ukazuje, kolik lidí v Olomouci pomáhá druhým

18. 05. 2018

Druhý ročník veletrhu sociálních a souvisejících služeb se koná v pátek 18. května od rána do 16 hodin v Olomouci. Veletrh navazuje na obdobné aktivity, které se pod názvem Mezi námi dříve odehrávaly na výstavišti Flora.„Představení sociálních služeb se nyní odehrává přímo v centru města na Horním náměstí. Důvod je nasnadě - umožnit představu o šíři těchto služeb a případně nabídnout i pomoc většímu počtu Olomoučanů,“ vysvětluje náměstek primátora Ladislav Šnevajs, který veletrh v 10 hodin zahájil.

Na Horním náměstí se představuje celkem dvaatřicet organizací, které se zaměřují jak na pomoc zdravotně znevýhodněným občanům, tak i lidem v různých krizových situacích. Návštěvníci mohou získat jak drobné dárky z produkce různých rodinných či sociálních center, tak i rady pro konkrétní problematické situace. „Přímo na náměstí si zjišťovala řada lidí, jak postupovat při řešení některé krizové situace například v souvislosti s nemocným členem rodiny,“ dodává Ladislav Šnevajs.

Prezentace před radnicí doprovází zajímavý kulturní program, zajištěna je díky hasičům, policistům a červenému kříži i zábava pro děti. Akce trvá do 16 hodin.


Veletrh sociálních služeb v Olomouci


Video

Na radnici se četla bible

Na radnici se četla bible

Připravované akce

Prozatím nejsou k dispozici žádné akce