RNDr. Ladislav Šnevajs
náměstek primátora statutárního města Olomouce
Najdete mně také na sociální síti FACEBOOK
KDU-ČSL Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Úklid řeky Moravy

05. 10. 2010

Kandidáti KDU-ČSL do zastupitelstva města a senátu a jejich podporovatelé vyčistili řeku Moravu od odpadků. V sobotu 2.10.2010 nasbírali 16 pytlů odpadků převážně pet lahví a polystyrenu v úseku mezi Horkou nad Moravou a mostem u tržnice. Prokřehlé vodáky čekali v cílové stanici příznivci a rodinní příslušníci s občerstvením. "Když už věnujeme volební kampani tolik času, ať je také užitečná. Nechceme jen mluvit a slibovat, pro nás jsou důležité činy." objasnil pohnútky akce kandididát na primátora Ladislav Šnevajs.

 „Vodní toky jsou pro krajinu to samé, co pro člověka krevní oběh. Na kvalitě řeky Moravy tedy závisí stabilita krajiny i kvalita života lidí, kteří v této krajině žijí“ podtrhuje význam Moravy pro Olomoucko kandidát na senátora  Pavel Nováček.

 „Řeka a život v ní byl před staletími základním předpokladem založení a rozvoje našeho města. Neměli bychom na to zapomínat a chovat se k řece tak, aby nás nemusela trestat za naše často bezohledné chování k ní.“ komentuje sobotní akci kandidát na primátora  Ladislav Šnevajs.


dsc-5111.jpg dsc-5217.jpg dsc-5279.jpg dsc-5367.jpg


Video

Na radnici se četla bible

Na radnici se četla bible

Připravované akce

Prozatím nejsou k dispozici žádné akce