RNDr. Ladislav Šnevajs
náměstek primátora statutárního města Olomouce
Najdete mně také na sociální síti FACEBOOK
KDU-ČSL Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Bezplatný seminář vám poradí, jak připravit žádosti o dotace z ITI Olomoucké aglomerace

23. 02. 2017

V rámci ITI Olomoucké aglomerace byly nedávno vyhlášeny další výzvy, díky kterým mohou žadatelé získat významnou finanční pomoc na své projekty. "Připravit takový projektový záměr ale není pro laika úplně lehké, proto chceme případným zájemcům nabídnout bezplatnou pomoc," říká náměstek olomouckého primátora Ladislav Šnevajs. 

Bezplatný seminář pro žadatele k vyhlášeným výzvám ITI Olomoucké aglomerace pořádá olomoucká radnice. „V rámci semináře budou samozřejmě představeny základní informace o ITI Olomoucké aglomerace, zájemci se ale především dozví o tom, jak mají správně postupovat při administraci svých žádostí,“ vysvětluje Ladislav Šnevajs. Odborníci na semináři představí jednotlivé nové výzvy, z nichž lze nyní dotace čerpat. "Předvedeme jim i to, jak funguje webová aplikace pro předkládání projektových záměrů, jak probíhá hodnocení projektové žádosti na úrovni Zprostředkujícího subjektu ITI a další důležité informace," dodává Ladislav Šnevajs.

Seminář se odehraje ve velkém sále magistrátu v Hynaisově ulici 10 dne 6. března od 14 do 16 hodin. Pořadatelé prosí zájemce, aby svou účast předem potvrdili na e-mailovou adresu bozena.nerusilova@olomouc.eu. Účast je bezplatná!

Obsahem semináře budou tyto tři výzvy:

  • Výstavba a rekonstrukce cyklistické infrastruktury (vazba na 50. výzvu IROP pro ITI, SC 1.2)
  • Infrastruktura pro předškolní vzdělávání (vazba na 58. výzvu IROP pro ITI, SC 2.4)
  • Zvyšování bezpečnosti v dopravě (vazba na 50. výzvu IROP pro ITI, SC 1.2)

101-hyn2.jpg


Video

Na radnici se četla bible

Na radnici se četla bible

Připravované akce

Prozatím nejsou k dispozici žádné akce