RNDr. Ladislav Šnevajs
náměstek primátora statutárního města Olomouce
Najdete mně také na sociální síti FACEBOOK
KDU-ČSL Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Vánoční přání všem lidem dobré vůle

23. 12. 2017

Milí přátelé, po roce tu jsou opět Vánoce. My všichni se určitě těšíme na setkání se svými blízkými a jistě při tom zažíváme i trochu napětí z toho, jak nás kouzlo Vánoc překvapí letos. Opět nás čeká radost i nefalšované překvapení z toho, jaké drobné dárky nám připravil někdo, kdo nás má rád. Kromě toho všeho jsou Vánoce i momentem, kdy máme mnohem víc času přemýšlet sami nad sebou i nad svým životem.  

Uběhl rok, a my bychom tedy, aspoň teoreticky vzato, měli být zase o něco moudřejší a zkušenější. Všem nám přeji, abychom i s těmi novými zkušenostmi a v ideálním případě i s novou moudrostí dokázali jít dál a dál, přes všechny nelehké věci a strasti, které nám čas od času život postaví do cesty. Vždycky si můžeme uvědomit, že právě poselství Vánoc, tedy svátků narození Ježíše Krista, nám ukazuje, jak malicherné a vlastně bezvýznamné jsou osobní trable, které nám někdy mohou připadat zásadní. Vánoce nám ukazují, že nad každou lidskou cestou a nad každým lidským životem září Světlo, k němuž stačí otočit hlavu a vnímat jej. 

Milí přátelé, všem nám přeji milostiplné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, spokojenosti a lásky v novém roce 2018!

Váš Ladislav Šnevajs

 


Betlém jako symbol Vánoc.


Video

Na radnici se četla bible

Na radnici se četla bible

Připravované akce

Prozatím nejsou k dispozici žádné akce